záhlaví
Vítejte!

Vítám Vás na stránkách věnovaných žijící legendě jménem Attila Csihar!


Novinky


16. 5. 2011

Attla přispěl svým vokálem do jedné skladby na posledním albu Ulver - Wars of the Roses.


7. 3. 2011

Mayhem letos opět zavítají do ČR. V rámci festivalu Brutal Assault. Slibují speciální vystoupení věnované De Mysteriis Dom Sathanas.


24. 11. 2010

Nahrávání desky německých Death of Desire stále probíhá. Intro desky vytvořil Attila v rámci Void ov Voices. Kapela říká, že to zní tak zle, jak jen to zle mohlo znít.


18. 11. 2010

Attila, jakžto Void ov Voices, přispěl na desku The Sample Session #11. Mimo Attily se na desce objevili další více či méně známí umělci:

Nicolai and Tomas Adolfs, Elinor Archer, Andre Avelas, Mats and Staffan Björk, Ian Brown, Gerbrand Burger, Colophon/Mobile Carrion, Cotopaxi, Rickard Daun, Sam de Groot, Orpheu de Jong, Lars Ekman, Elfenbe…inturm, Emmusica, Erratic Boulder, Fyoelk, Willum Geerts, Sæmundur Thor Helgason, Will Holder, Yutaka Hoshino, Henrik Kihlberg, Klaus, Jesse Koolhaas, Matthias Kreutzer, Cindy Lee, Luva, Maia Lyon-Daw, Simon J Mason, Kalle Mattsson, Moemlien, Finn Öhlund, Stephen O’Malley, Leo Park, Taatske Pieterson, Lisa Premke, PTTRNS, Jonathan Sachse Mikkelsen, Alban Schelbert, Jens Schildt, Floris Schönfeld, Strange Boutique, Stuff Linear, Clas Svahn/UFO-Sweden, Tarja Szaraniec, TAPE THAT/Christophe Meierhans & Koen Nutters, Monica Tormell, Tarvo Varres, Joris Verdoodt, Simon Wald-Lasowski, Henrik Wallin, Eli Walter with Jules van Hal & Amber van den Eeden and Hollie Witchey with John Blackfor.

Více informací mělo být na stránce www.thesession.nl, žel tato stránka nějak stagnuje.


11. 10. 2010

Po Death parade navštívil Attila pořad na Radiu Wave - v pořadu Odpolední sešlost. Strem je stále k dispozici na této adrese: www.rozhlas.cz/radiowave/musiccheck/_zprava/749298. Rozhovor se točí okolo projektů, kde Attila působi(l), používaných hlasových technik atd.


21. 6. 2010

Attilu s jeho projektem Void Ov Voices můžeme opět vidět v ČR - v Praze. Bude vystupovat v rámci akce "Death parade". Plakát k akci:

Death parade -  plakát

Více informací o akci naleznete na www.arkham.hys.cz/?p=71.25. 4. 2010

Na přelom května a června mají Mayhem v plánu turné po střední, jihovýchodní a jižní Evropě. Plakát:

Plakát Merzbow + Attila


18. 2. 2010

Attila by měl hostovat na debutu německých Death of Desire, konkrétně ve skladbě "Inner Sanctum". Album bude nést název ANTIhuman, bicí by měl nahrávat Hellhammer.


21. 1. 2010

Attila v rámci svého jednočleného vokálního projektu Void ov Voices bude předskakovat některým koncertům norský Ulver během jejich letošního turné. Určitě tomu tak bude 21. 2. 2010 v Praze v Paláci Akropolis. Další potvrzené koncerty jsou 10. 2. 2010 v Londýně a 23. 2. 2010 v Budapešti.
V ČR koncert pořádá Obscure promotion www.obscure.cz.


17. 1. 2010

V novém roce mají prozatím Mayhem naplánováno něco málo koncertů:

Přidal jsem nějaká alba do diskografie. Konkrétně Skitliv - Skandinavisk Misantropi, Ascend - Ample Fire Within (2008) a Gravetemple - Le Vampire De Paris.
7. 10. 2009

Za nedlouho se dočkáme zajímavého propojení. Attila s vlastním sólovým projektem pojmenovaným VOID OV VOICES vystoupí 11. 10. 2009 společně s legednárním Merzbow v Oslu.


Plakát Merzbow + Attila


16. 9. 2009

Mayhem do konce roku odehrají 1 koncert v Bukurešti a pak v 3 koncerty ve Finsku v rámci miniturné.

Sunn O))) s Attilou za mikrofonem mají v plánu v prosinci tohoto roku odehrát 8 koncertů ve Velké Británii. Koncerty budou na podporu posledního alba Monoliths&Dimensions. Sestava bude následující: Anderson, O'Malley, Attila Csihar a Steve Moore.

Také uskupení Gravetemple trio má naplánovaný koncert v Británii. Bude pouze jediný a to v Londýně. Měla by zaznít nějaká nová tvorba - experimentální drone doom. Zatím oznámili, že bude někdy v listopadu tohoto roku.6. 7. 2009

Už se začíná vyjasňovat, že se Unholy Fest konat nebude. I Mayhem oficiálně potvrdili, že se nezúčastní. Místo něj v té době odehrají 3 koncerty v Mexiku.18. 5. 2009

Attila přispěje svým vokálem jako host na připravované album Skitliv - Skandinavisk Misantropi, které vyjde 24. 8. 2009 u Season of Mist. Dále budou hostovat David Tibet a Gaahl.

Na zajímavých maskách, které Attila používá při živých vystoupeních spolupracuje s výtvarníkem Naderem Sadkem. Nějaké masky jsou k vidění zde: nadersadek.com/gallery.php?gallery=gallery/attila.


2. 4. 2009

Letos k nám Mayhem zavítají při příležitosti Unholy Festu (unholyfest.com). Většině lidí se zdálo dost nepravděpodobné, že se tento festival vůbec uskuteční, ale nyní to vypadá dost reálně. Libé tóny Mayhem by měly zaznít 25. 7. 2009 mezi 20:05 - 21:05.


25. 3. 2009

4. 6. 2009 by nás svou návštěvou měli poctít Sunn o))). Žel v tu dobu Mayhem budou v rámci turné BLACKENEDFEST projíždět Spojené státy (květen - červen 2009), tudíž se Attily nedočkáme. Na tomto turné jim budou dělat společnost Marduk, Cephalic Carnage, Cattle Decapitation a Withered. Společně s Morfeem s Mayhem jako kytarista pojede i Francouz +S+.
Koncert Sunn o))) se v Praze uskuteční v rámci dlouhodobého festivalu Stimul (www.stimul-festival.cz/).

Nerad přímo do novinek umísťuji obrázky, ale udělám další vyjímku. Jedná se o fotku Attily v Mexickém Teotihuacanu. Mexiko, konkrétně Mexico city, navštívil společně se Sunn o))) v rámci Radar festivalu.


Attila v Mexiku


19. 2. 2009

5. května vyjde nové album Sunn o))) s názvem Monoliths & Dimensions. Jak je již zvykem, Attila tam bude figurovat opět jako host za mikrofonem. Dále by se tam měli objevit: Eyvind Kang, Oren Ambarchi, Jessika Kenney, Dylan Carlson. Skladby by se měly jmenovat:

  1. Aghartha
  2. Big Church [megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért]
  3. Hunting & Gathering (Cydonia)
  4. Alice

26. 1. 2009

Na Youtube se objevil rozhovor s Attilou během loňského Hellfestu (v angličtině). Umístil jsem ho do rozhovorů19. 1. 2009

Na počátku roku by měl vyjít velice zajímavý počin. Season of Mist ve spolupráci se Saturnusproductions vydají CD Mayhem - Life eternal. Nebude se jednat o materiál již několikrát vydaný, ale (zřejmě) dosud nezveřejněné verze skladeb z De Mysteriis Dom Sathanas. Všechen materiál byl pořízen během nahrávání De Mysteriis Dom Sathanas, zejména vokály by měly být jinak zaranžovány než na albu.
CD vyjde v DVD krabičce v limitované ručně číslované edici čítající 3000 ks.Novinky 2008 | Novinky 2007 | Novinky 2006


© Bubák; bubak(zavináč)irongatenet.net
Vznik webu: 2006